Warto przeglądać promocje w salonach sukien ślubnych

visu3.jpg1

Maj to miesiąc, w którym może jest mniej ślubów (nie ma literki „r” w nazwie) za to bardzo wiele par przygotowuje się do ślubu, który odbędzie się w następnych miesiącach. Dla panien młodych najważniejsza jest oczywiście suknia ślubna.

Dla tych pań, które nie zatroszczyły się o wcześniejsze, przynajmniej pół roku, zamówienie sukni ślubnej, firma Visualchris ma bardzo korzystne propozycje.

Pierwszą z nich jest majowa promocja ceny na nowe suknie ślubne na wybrane modele, która jednak nie łączy się z innymi rabatami i promocjami. Warto zajrzeć do galerii nowości na naszej stronie http://www.visualchris.pl/nowosci.

Znajdą tam Państwo nowe suknie w komplecie z bolerkami i welonami od 1500zł do 2000zł w ofercie limitowanej.

Druga propozycją jest wypożyczenie gotowej sukni ślubnej z salonu, gdzie koszt wypożyczenia to 1500zł. W razie braku odpowiedniego rozmiaru jest możliwość doszycia niektórych modeli na rozmiar klientki za dodatkową opłatą 200zł, jednak wtedy już trzeba mieć w zapasie 6 miesięcy przed datą ślubu.

Trzecią propozycją jest wyprzedaż modeli z poprzednich kolekcji uszytych przez Visualchris.
Są w ofercie suknie ślubne Poznań z wyprzedaży, w bardzo atrakcyjnych cenach od 600zł, w rozmiarach od 36 do 42, do których za dodatkową opłatą można dokonać niewielkich poprawek.