Suknie ślubne Galii Lahav

visu4

Przepiękna kolekcja ślubna Galii Lahav „Les Reves Bohemians” to jak pobyt w bajkowym świecie.
Projekty od Galii Lahav mogą być inspiracja dla wszystkich pań, które w niedługim czasie staną na ślubnym kobiercu, a chcą wyglądać bajecznie w swoich kreacjach.

Kolekcja tej projektantki to kilka przepięknych modeli. Suknie ślubne na pewno spodobają się wszystkim pannom młodym, które chciałyby wyglądać swojego wielkiego dnia niczym prawdziwe księżniczki.
Na pewno nie są to modele kiczowate, są bardzo eleganckie, wyrafinowane i w dobrym guście.

Każda suknia ślubna uszyta jest z różnego rodzaju tiulu, z elementami koronki i ozdobnymi detalami, które sprawiają, że wszystkie kreacje są jeszcze bardziej wyjątkowe.
Każda następna kolekcja tej projektantki oczekiwana jest przez znawców mody ślubnej (i nie tylko) z niecierpliwością.

Poprzednią kolekcją „Tales of the Jazz Age” projektantka tworzyła inspirując się latami dwudziestymi. Są to modele godne uwagi, ponieważ Galia Lahav połączyła klasykę z nowoczesnymi trendami.
Wszystkie kreacje z tej kolekcji, wykończone są w najdrobniejszych szczegółach, zarówno każdy koralik, jak i każdy kryształek znajdują się na swoim miejscu.

Warto przejrzeć te modele, zwłaszcza tym paniom, które chciałyby mieć suknię podkreślającą figurę dopasowanym krojem.
Suknie ślubne Poznań są naprawdę piękne, z bogatymi zdobieniami, eliminującymi do minimum inne dodatki. Dobrze dobrane obuwie i bukiet wystarczą by stanąć na ślubnym kobiercu.