Moda a marzenia

logo visualchris

Najmodniejsze suknie ślubne w 2016 roku mają być proste, bez ozdób i najlepiej gdy panna młoda ma fryzurę ułożoną od niechcenia. Zamiast welonu lepsza opaska czy wianek lub kwiatek.

Ale ta prostota wcale nie oznacza, że są to suknie ślubne Poznań byle jakie. Najmodniejsze suknie ślubne w 2016 roku muszą być dopracowane w najmniejszym detalu. Powinny posiadać co najmniej jeden ciekawy element. Większość projektantów wybierała do tego celu tył sukni, gdyż w kościele goście długo oglądają pannę młodą właśnie od tyłu i podziwiać ten dekoracyjny element.

Najlepiej gdy  jest to jakieś efektowne wcięcie na plecach czy  imponujący tren.

Propozycje projektantów na 2016 rok pokazane na wybiegach cechowała, przede wszystkim klasyka i prostota, gdzie piękną, ponadczasową elegancję wzbogacono niewielką dozą nowoczesności.

Jednak są dziewczyny które marzą o ślubie jak z bajki i sukni ślubnej jak dla księżniczki.

Nie zważając na trendy w modzie, chciałyby by ich suknia ślubna miała długi tren, bogate ozdoby, perfekcyjny look, wspaniały długi welon i prezentowała się jak na księżniczkę przystało.

Suknia ślubna Poznań w stylu księżniczki ozdobionej koronkami, warstwami tiulu, cekinami, z bogatym dołem, zazwyczaj jest dostępna w każdym szanowanym salonie mody, który wie, jak wiele jest dziewcząt, które mają marzenia o takiej kreacji.